O půjčce ihned

Pojďte se s námi podívat na bližší informace, které by Vás mohli zajímat před odesláním žádosti o tuto půjčku. Před samotným shlédnutím tabulky s nabízenými možnostmi ještě jednou zmíníme informaci, že tato půjčka ihned není závislá na bankovním registru a nemusíte dokládat ani žádné potvrzení o Vašem příjmu. Nu, pojďme se podívat na slíbenou tabulku.

tabulka

Výše úroků se pohybují v rozmezí 25-35% z půjčené částky (v závislosti na výši půjčené částky a délce splacení). Splacení zapůjčené částky můžete provést bankovním převodem nebo uhrazením poštovní poukázky, která Vám bude zaslána na adresu, kterou vyplníte v žádosti o půjčku.

Pamatujte si, že v případě, kdy jste ještě neuhradili jednu půjčku, nebude Vám další půjčka schválena. Pokud Vás postihnou finanční problémy a nebudete mít na splacení, určitě nenechávejte nic náhodě! Využijte možnosti prodloužení splatnosti nebo kontaktujte obchodní oddělení.

Bonus pro vracející se zákazníky

Pokud se rozhodnete využít této půjčky více než jednou, čeká na Vás zajímavý bonus v podobě ještě zajímavějších nabídek této půjčky ihned.

Pozor na lichváře a zloděje

Důrazně doporučujeme vyhýbat se půjčkám, které se objevují v inzertních částí českých novin a také na internetu. Mnohdy jsou jejich podmínky natolik závažné, že můžete přijít o střechu nad hlavou. Tato půjčka je bezpečná a je především ověřena statisíce lidmi, kteří ji využili.

Nebankovní Home Credit půjčka snadno a rychle. 50 nabízí Provident půjčky. Vše online.